Anavatanlılar artık DSP'yi destekliyor

Anavatanlılar artık DSP'yi destekliyor.6887
  • Giriş : 19.01.2009 / 22:50:00
  • Güncelleme : 19.01.2009 / 23:13:12

Eskişehir il teşkilatı resmen çöktü. Aralarında il başkanının da olduğu 800 kişi istifa edip, sürpriz bir partiye destek kararı alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Eskişehir'de Anavatan Partisi'nden aralarında il başkanının da bulunduğu 800 üye, DSP'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yılmaz Büyükerşen'e destek vermek için partilerinden istifa etti.

Anavatan Partisi Eskişehir İl Başkanı İbrahim Kökdere, düzenlediği basın toplantısında, yıllarca hizmet verdikleri partilerinden istifa ettiklerini bildirdi.

Ekonominin iyi durumda olmadığını işsizlik ve yoksulluğun her geçen gün arttığını öne süren Kökdere, etkili bir muhalefet anlayışı ortaya koyamayan partilerin bu tablonun oluşmasında sorumlulukları bulunduğunu savundu.

''Henüz geç kalmış sayılmayız. Tepede liderlerin yapamadığı bu birliktelik tabanda elbette yapılabilir'' diyen Kökdere, ''22 Temmuz 2007 seçimleri öncesinde savunduğumuz bu fikir, bugün de hala arkasında dimdik durduğumuz bir misyon haline gelmiştir. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen etrafında birleşmek üzere partimizden istife ettik. 800 üye de bize destek verdi'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*