'Angel' 23 Kasım'da vizyonda

'Angel' 23 Kasım'da vizyonda .52627
  • Giriş : 20.11.2007 / 13:52:00

Ünlü Fransız yönetmen François Ozon'un, İngiliz yazar Elizabeth Taylor'un kitabından uyarladığı ve tamamını İngilizce çektiği ilk filmi ''Angel'', 23 Kasım'da vizyona girecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Filmin basın gösterimi, bugün G-Mall Sinemaları'nda yapıldı. ''8 Kadın'', ''5x2'' ve ''Havuz'' filmlerinin ünlü yönetmeni François Ozon'un İngiliz yazar Elizabeth Taylor'un çok satan romanından sinemaya uyarladığı filmde, Romola Garai, Sam Neill, Charlotte Rampling, Lucy Russell, Michael Fassbender, Jacqueling Tong, Janine Duvitski, Christopher Benjamin, Tom Georgeson, Simon Woods ve Jemma Powell kamera karşısına geçti.

Filmin konusu kısaca şöyle:

''Fakir bir çevrede büyüyen Angel'ın en büyük hayali, ünlü bir yazar olmaktır. Ancak kimse, hatta annesi bile onun bu hayaline inanmamaktadır. Angel, aslında gerçek hayatının tam tersine, varlık içinde yaşayan bir kadının hikayesini kendi hayatıymış gibi mükemmel bir şekilde kaleme alır ve çeşitli yayınevlerine yollar. Uzun ve umutsuz bekleyişin ardından Londra'da bir yayın evi yazdıklarına ilgi gösterir. İşte böyle başlayan Angel'in rüyası, yavaş yavaş gerçek olur. Genç yazar inanılmaz bir hızla yükselir ve her genç kızın rüyası olan başarı, şöhret ve aşka kavuşur.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious