Angelina Bradd'i çocukların bakıcısı ile bastı

Angelina Bradd'i çocukların bakıcısı ile bastı.16250
  • Giriş : 18.03.2009 / 18:39:00

Hollywood'un en çok konuşulan çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt arasında büyük gerginlik! Yakışıklı oyuncu Pitt, Angelina tarafından yakalandı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Onlar ne yapsa olay oluyor. Ancak bu defaki haklarında çıkan en büyük haber! Hollywood'un en aşık çifti olarak kabul edilen Angelina Jolie ve Brad Pitt için ayrılık çanları mı çalıyor yoksa?

Verilen bilgiye göre Angelina Jolie'nin Brad Pitt'i çocukların bakıcısının odasında yakaladığı ve aktöre Tokat attığı ifade ediliyor. Aldatılmaya dayanamayan Jolie'nin bakıcı kızı kovduğu ve biricik aşkına da avazı çıktığı kadar bağırdığı söyleniyor.

Brad'i bakıcının yatağında bulan Angelina'nın evliliğine son noktayı koyacağı ise çıkan dedikodular arasında. Brad'in Angelina'ya yaptığı açıklama ise bir hayli ilginç. Dadı hasta olduğu için onu rahatlatmaya çalıştığını Angelina'ya anlatmaya çalışan Brad'in tavrına güzel oyuncunun tokatla karşılık verdiği ve korkunç bir kıskançlık krizine girdiği yazan Amerikan Star Magazine, çocukların Jolie'nin bağırışıyla uyanıp ağlamaya başladığı da belirtti.

Şimdilik iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak dadının 'bir daha asla o eve dönmeyeceği' kesinlik kazandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*