Angelina Jolie davetinde pürüz çıktı

Angelina Jolie davetinde pürüz çıktı.10212
  • Giriş : 14.10.2008 / 23:12:00

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Kadın Kolları'nın ünlü sanatçı Angelina Jolie'yi 'İşte Kadın Kongresi'ne davetinde pürüz çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Jolie'nin, programa katılmak için ABD'deki bir yardım kuruluşuna bağışta bulunulması isteği, AK Parti tarafından kabul edilmedi.

Meclis'te basın mensuplarının sorularını cevaplayan Şahin, AK Parti'nin 27-28 Kasım'da düzenleyeceği "İşte Kadın Kurultayı"na, alanlarında tanınmış çok sayıda kişiye davetiye gönderdiklerini söyledi. Şahin, davetliler arasında sinema dünyasının en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Angelina Jolie'nin de olduğunu doğruladı. Angelina Jolie'nin davete katılmak için ABD'deki bir vakfa bağış yapılmasını şart kostuğuna işaret eden Şahin, siyasi parti olarak bağış yapmalarının mümkün olmadığını ifade etti.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Şahin tarafından düzenlenen İşte Kadın Kongresi'nde açılış konuşmasını Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ve Başbakan Tayyip Erdoğan yapacak. Davetliler arasında, Alcatel-Lucent Yönetim Kurulu Başkanı Patricia Russo, Yüksek Adalet Divanı'nın tek kadın üyesi Ruth Bader Ginsburg, Procter & Gamble Yönetim Kurulu Başkanı Susan E. Arnold, Avon Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Andrea Jung, MTV Başkanı Judy McGrath, Sony Başkan Yardımcısı Amy Pascal, Hewlett-Packard Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ann Livermore, New York Times Yönetim Kurulu Başkanı Janet L. Robinson, CBS Ana Haber Bülteni sunucusu Katie Couric, CNN Uluslararası Baş Muhabiri Christiane Amanpour, Nestle Yönetim Kurulu üyesi Naina Lal Kidwai, Jumbo Group Yönetim Kurulu Başkanı Vidya Chhabria, Pepsi ve Microsoft Yönetim Kurulu üyesi Dina Dublon yer alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*