Angelina Jolie hamile!

Angelina Jolie hamile! .9017
  • Giriş : 17.04.2009 / 10:58:00

Ünlü Amerikan dergisi Vanity Fair'in 'dünyanın en güzel kadını' anketinde yüzde 59'luk oyla açık ara rakiplerini geride bırakan aktris Angelina Jolie'nin dördüncü çocuğuna hamile olduğu iddia ediliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Üçü evlatlık, üçü biyolojik altı çocuk annesi olan Angelina Jolie'nin iki buçuk aylık hamile olduğu öne sürüldü. Bundan birkaç ay önce de yine Jolie'nin hamile olduğu basında yer alırken, güzel aktris bunu yalanlamış ancak bir bebek daha istediğini söylemişti.

Star magazin dergisinde çıkan habere göre aylardır hamile kalabilmek için vücudunu güçlendiren aktrisin muradına erdiği ifade edildi. Son filmi 'Salt'un çekimlerinde oldukça yorulan ve çocuklarına pek zaman ayıramayan Angelina Jolie'nin Brad Pitt'le olan ilişkisinin de kötü gittiği ve hatta uzun zamandan beri cinsel hayatlarının eskisi gibi olmadığı yazılmıştı.

Çocuklarınnı dadısıyla sevgilisi Brad'i yatakta yakalayan ve sinir krizleri geçiren Jolie, bundan birlkaç gün sonra da yakışıklı aktörden evlilik teklifi almış fakat kesin bir cevap vermemişti.

Jolie'nin açık ilişki yaşamak istediği söylentileri de yine magazin basınında yer almış ve çiftin evlenmeyeceği konuşulmuştu.

Brangelina'ya yakın olan kaynakların verdiği bilgiye göre ise aktrisin doğru zamanda hamile kaldığı ifade ediliyor. "Her şey bu kadar çirkinleşmişken, bu bebek onlara iyi gelecek. Buna gerçekten ihtiyaçları var. İlişkileri tam anlamıyla berbat durumda".

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*