Angelina'nın korkulu rüyası

Angelina'nın korkulu rüyası.9017
  • Giriş : 25.04.2009 / 14:58:00

Brad Pitt, yeni filmi 'Important Artifacts'te Natalie Portman ile birlikte oynayacak. Portman'ı ilişkisi için tehdit olarak gören Angelina Jolie, kıskançlık krizlerine girdi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İlişkileriyle Hollywood'un gözde çiftlerinden olan Angelina Jolie ve Brad Pitt, altı çocuk sahibi olmalarına rağmen yoğun iş tempolarından da vazgeçmiyor. Angelina Jolie şu sıralar yeni filmi 'Salt'la ilgilenirken, Brad Pitt ise Natalie Portman'la kameraların karşısına geçmeye hazırlanıyor. Portman'la birlikte 'Important Artifacts' adlı filmde oynayacak olan Pitt'in bu kararıyla Angelina Jolie'yi çılgına çevirdiği söyleniyor.

Brad'in tarzına uydu
Jolie'ye yakın kaynaklar, Natalie Portman'ın Brad Pitt'e film için teklif götürdüğünü dile getiriyor ve ekliyor: "Natalie tam Brad'in beğeneceği tarzda bir kadın. Hem cesur, hem de güzel; tıpkı Angelina gibi..." Brad Pitt'in rolü kabul etmemesi için elinden geleni yapan Jolie'nin ünlü aktörü bir türlü ikna edemediği söyleniyor. Jolie'den tam altı yaş küçük olan 28 yaşındaki Portman'ın, filmin yapımcılarından ısrarla Brad Pitt'i istediği iddia ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*