Ankara'da helikopter destekli narkotik operasyonu

Ankara'da helikopter destekli narkotik operasyonu.2951
  • Giriş : 13.11.2014 / 07:58:46

Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler sabah saatlerinde, Altındağ, Kale Mahallesi'ne narkotik operasyonu düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler sabah saatlerinde, Altındağ, Kale Mahallesi'ne narkotik operasyonu düzenledi. Gözaltıların olduğu operasyonda bonzai ve çeşitli uyuşturucular ele geçirildi.

Sabah saatlerinde Ankara Emniyeti Narkotik Şube, Kaçakçılık ve Organize Şube ve Asayiş Şube'ye bağlı ekipler, motorize ve Özel Harekatçılar eşliğinde Altındağ, Kale Mahalesi'ne geldi. Mahallenin etrafı asayiş ekipleri tarafından ablukaya alındı. Önceden belirlenen adreslere ekipler emir doğrultusunda baskın yaptı. Baskın yapılan bazı adreslere Özel Harekat ekipleri de destek verdi. Birçok işyeri ve evde narkotik madde araması yapıldı.

Olay yerinden geçen vatandaşların da üstleri arandı. Operasyonda, çatı araları ve duvar diplerinde poşet ve sigara paketlerine sarılı uyuşturucu maddeler bulundu. Aramalarda narkotik köpekleri de kullanıldı, gözaltına alınan şahıslar ise emniyete götürüldü.

Operasyonun, uyuşturucuyla mücadeleye yönelik Başbakanlık Genelgesi'nin Resmi Gazete'de yayımlandığı gün yapılaması ise dikkat çekti.
CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious