Ankara facia'nın eşiğinden döndü! Vali açıklama yaptı

Ankara facia'nın eşiğinden döndü! Vali açıklama yaptı .21835
  • Giriş : 11.09.2007 / 11:11:00

Bomba yüklü Vito marka şüpheli aracın plakası sahte çıktı. Vali Önal, aracın bomba yüklü olduğunu açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ankara Valisi Vali Kemal Önal bombalı araçla ilgili şu açıklamayı yaptı:
. 11 ve 12 Eylül günleri kritik günlerdir. Emniyet birimleri geceleri aramalar yapıyor dedektör köpekler de bu aramalarda görev alıyor.

Bu arama taramalar sırasında dedektör köpeklerin tepki vermesi nedeni ile Vito marka araç üzerinde araştırma yoğunlaştırıldı. Bomba ekipleri ve uzmanlar çalışmalarını yoğunlaştırdılar. Şu anda endişe verecek birşey yok. Polisin titiz çalışması muhtemel bir felaketten bizi korumuştur. Vatandaşın huzuru bizim için en önemli unsurdur. Vatandaşlarımız için geçmiş olsun diyorum. Bunun eyleme dönüşmesi halinde neler olacağını düşünmek istiyorum.

Sahte plakalı bir münibüs üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Bizim kontrol çalışmalarımız sürüyor. Belirli günlerde çalışmalarımız daha geniş bir şekilde sürdürülüyor. Bu olayda da bu mahalli koklayan dedektör köpeklerin tepki vermesi üzerine bomba imha ekipleri buraya geldiler. Bombanın miktarı tam bilinmiyor ancak çok miktarda olduğu kanatindeyiz. Çereyi tamamen boşalttık civardaki evler de boşaltıldı yollar da ancak trafikte bir sıkıntı da yok

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious