Ankara'da amcasinin oglunu öldüren zanli, Bursa'da yakalandi

  • Giriş : 08.11.2005 / 00:00:00

BURSA - Ankara'da annesinin kaçirilmasindan sorumlu tuttugu amcasinin oglunu öldürdügü iddiasiyla aranan cinayet zanlisi, Bursa'nin Karacabey ilçesinde yakalandi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ankara'nin Sincan Ilçesi'nde isledigi bir cinayet suçundan aranan zanli, Karacabey'de gerçeklestirilen operasyonla yakalandi. Emniyet Müdürlügü'nden edinilen bilgiye göre, Ankara Polisi tarafindan cinayet suçundan aranan süpheli Erkan Biyik (24) Karacabey'de ele geçirildi.

Bir ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, Karacabey'e çikarma yapti. Burada 2004 yilinin Ekim ayinda annesi Melahat Biyik'in kaçirilmasi olayindan sorumlu tuttugu amcasinin oglu Senol Biyik'i öldürdügü iddiasiyla aranan Erkan Biyik'in yasadigini tespit etti. Bir süre takibe alinan Erkan Biyik, Karacabey'deki bir kiraathanede gerçeklestirilen operasyonla gözaltina alindi.

Erkan B.'nin cinayet olayindan sonra Alaaddin Saffak adina düzenlenmis sahte kimlikle yasadigi tespit edildi. Emniyette ifadesi alinan Erkan Biyik'in cinayette kullandigi tabanca da bir yakininin evinde ele geçirildi. Erkan Biyik sorgulamasinin ardindan adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious