Ankara'da araçlar yolda mahsur kaldı

Ankara'da araçlar yolda mahsur kaldı.10078
  • Giriş : 29.09.2006 / 00:00:00

Ankara'da sağanak yağış alt geçitlerde gölet oluşturup araçların mahsur kalmasına yol açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Araç alt geçitlerinde biriken sular birçok aracın mahsur kalmasına yol açtı. Vatandaşlar, aynı yerlerde geçtiğimiz yıllarda da aynı durumun yaşandığını belirterekek tepki gösterdi.
Ankara'da akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış, günlük yaşamı olumsuz etkiledi. İşyerlerinden çıkıp evlerine ulaşmaya çalışan vatandaşlar, alt geçitlerde biriken suların içinde mahsur kaldı. İtfaiye ve çekici bekleyen vatandaşlardan bazıları araçlarını kendi imkanlarıyla kurtarmaya çalıştı. Mahsur kalan araçlar arasında bir de polis aracı görüldü. Aracının üzerine çıkan polis memuru, dakikalarca kurtarılmayı bekledi. Polis aracı, itfaiye ekibi tarafından bulunduğu yerden çıkarıldı.

Geçen senede aynı yerde aynı sorunun yaşandığına dikkat çeken vatandaşlar altgeçite girdiklerinde suyun bir anda yükseldiğini söyledi. Adliyeden çıkıp evine gitmeye çalışan bayan avukat yaşadığı şoku uzun süre üzerinden atamadı. Olay yerine geen çekiciler ve itfaiye araçların çıkmasını sağlarken birkaç otomobili ise sahipleri kurtarmaya çalıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious