Ankara'da başarılı öğrencilere tatil fırsatı

Ankara'da başarılı öğrencilere tatil fırsatı.14119
  • Giriş : 15.06.2008 / 12:03:00
  • Güncelleme : 15.06.2008 / 20:50:35

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği, 'Takdir, Teşekkür Sizden, Tatil Bizden' isimli tatil kampları için başvuralar yarın başlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Büyükşehir Belediyesi'nin, başarıyı özendirmek ve eğitime destek vermek amacıyla takdir ve teşekkür alan ilköğretim öğrencileri için düzenlediği kampanyaya katılmak isteyen başarılı öğrenciler, başvurularını 16 Haziran Pazartesi'den itibaren yapabilecekler. Okullarında takdir ve teşekkür alan öğrenciler, Altınoluk'taki Büyükşehir Belediyesi'nin Eğitim ve Dinlenme Kampı'nda ücretsiz olarak bir hafta tatil yapabilecekler.

Büyükşehir Belediyesi'nin, 2007-2008 eğitim ve öğretim yılında okullarında dereceye girip, takdir ve teşekkür alan ilköğretim öğrencilerinin birer hafta süreyle tatil yapma imkanı bulmaları için düzenlediği tatil kamplarına kabul edilen başarılı öğrenciler, kayıtlar devam ederken, 21 Haziran-23 Ağustos 2008 tarihleri arasında gruplar halinde tatil yapma imkanı elde edecekler. Burada öğrenciler, bir haftalık kamp süresince doğa ile iç içe hem tatil yapma imkanı bulacak, hem de eğitmenler eşliğinde Basketbol, yüzme, voleybol, satranç, masa tenisi gibi sportif faaliyetlere katılıp, Çanakkale çevresinde bulunan tarihi ve turistik yerleri de gezme imkanı elde edecekler. Altınoluk'a gidecek olan ilk öğrenci grubu da 21 Haziran Cumartesi günü yola çıkacak.

Kampanya kapsamında başvuruda bulunan ilköğretim 5,6,7 ve 8. sınıfa geçen başarılı öğrencilerin, 21 Haziran Cumartesi günü yola çıkacak olan ilk grubu, Büyükşehir Belediyesi Altınoluk Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde bütün bir yılın yorgunluğunu atacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kamplara başvurular için öğrenciler, velileriyle birlikte takdir ve teşekkür belgesinin aslı ve fotokopisi ile nüfus cüzdanı fotokopisi, fakirlik ilmühaberi, 2 adet resimle Büyükşehir Belediyesi Hal Sokak No: 5 Ulus adresine başvurabilecekler. Başvuru formları, başvuru adresinden ve Büyükşehir Belediyesi'nin (www.ankara-bel.gov.tr) adresindeki web sitesinden de temin edilebilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious