Ankara'da bebek cesedi bulundu

Ankara'da bebek cesedi bulundu.10573
  • Giriş : 05.07.2008 / 09:01:00

Başkent'te Yürüyüş parkı kenarında bulunan çam ağacının altında yeni doğmuş erkek bebek cesedi bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bebeğin cansız bedeni yürüyüşe çıkan vatandaşlar tarafından farkedildi. Yapılan incelemeler sırasında bebeğin kafasının kan içinde olduğu ve karıncalar tarafından sarıldığı gözlendi.

Olay, sabah saatlerinde Altındağ Mahallesi Pamuk Sokak'ta bulunan koşu yolunda meydana geldi. Sabah saatlerinde yürüyüş için çıkan vatandaşlar, koşu yolu kenarında bulunan çam ağacının altında bir bebeğin cansız bedenini farketti. Vatandaşlar, durumu koşu parkı yanında bulunan Türk Telekom güvenlik görevlilerine bildirdi. Güvenlik görevlilerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, hemen inceleme başlattı.

Yapılan incelemede bebeğin erkek olduğu, göbek bağının ise bir mandalla sıkıştırıldığı belirlendi. İnceleme sırasında ayrıca bebeğin kafasından darbe aldığı ve kafasını karıncaların sardığı görüldü.

İki bayanın sabah saatlerinde kendisine yürüyüş parkının yanında bebek cesedinin olduğunu söyleyen güvenlik görevlisi ise durumu hemen polise bildirdiğini söyledi.

Üzerine tulum giydirilerek terk edilen bebeğin cansız bedeni, yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious