Ankara'da elektrik kesintisi

  • Giriş : 28.02.2008 / 18:28:00

Dağıtım şebekelerinde daha önceden planlanan yıllık periyodik işletme, trafolarda bakım ve onarım, tesis çalışmaları nedeniyle 2 Mart Pazar günü Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dağıtım şebekelerinde daha önceden planlanan yıllık periyodik işletme, trafolarda bakım ve onarım, tesis, TEİAŞ Genel Müdürlüğünün Polatlı Trafo Merkezindeki çalışmaları nedeniyle 2 Mart Pazar günü Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, elektrik kesintisinin olacağı yerler ve saatleri şöyle:

Çankaya'da, 09.00-14.00 saatleri arası; Ceyhun Atuf Kansu Caddesi 6. sokak ve civarı.

Sincan'da, 10.00-15.00 saatleri arası; Ahi Evran Mahallesi Deniz Yolu, Denizatı, Dergah, Diyet, Dağarcık sokaklar, 6. caddenin bir kısmı, DLH Lojmanları, Sincan Kapalı Spor Salonu, Durukan Şekerleme, Sincan Plastik ve iplik fabrikaları.

Kazan'da, 10.00-15.00 saatleri arası; Erişsan, Kumpınar Şantiyesi, Karayolları Bakım Şefliği, Fidantek Petrol, Hasır Çelik, Ardıç Cam, Şirintepe, Yeşilova, Kumpınar, Güvenç, İmrendi, Aydın Mahalleleri.

Polatlı'da, 09.00-16.00 saatleri arası; Polatlı ilçesine bağlı belde ve köyler, ORS Rulman, Hema Dişli Fabrikası, Temelli Beldesi, TRT Temelli Verici İstasyonu, Haymana İlçesi, Haymana ilçesine bağlı belde ve köyler, 3. şahıs tarımsal sulama aboneleri.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious