Ankara'da elektrik kesintisi

Ankara'da elektrik kesintisi.20962
  • Giriş : 24.07.2008 / 20:54:00

Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlere elektrik verilemeyecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dağıtım şebekelerindeki yıllık periyodik işletme, bakım, onarım, tesis ve TEİAŞ Genel Müdürlüğünün Sincan Osmaniye İndirici Merkezindeki çalışmalar nedeniyle 27 Temmuz Pazar günü Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 27 Temmuz Pazar günü elektrik kesintisinin yapılacağı yerler ve saatleri şöyle:

Çankaya'da, 09.00-14.00 saatleri arasında; Kumrular Caddesi 5 numara ve civarı.

Gölbaşı'nda, 09.00-14.00 saatleri arasında; Şafak Mahallesi'nin Göl Kooperatifi ve Gölce Sitesi çevresi, Eymir Konutları, Aşıkoğlu Kooperatifi, Kaymak İnşaat Sitesi, Çevre Kent Sitesi, Gündüzalp İlköğretim Okulu ve çevresi, ASKİ Bölge Müdürlüğü ve çevresi.

Sincan'da, 01.00-06.00 saatleri arasında; Yenikent beldesi, İlyakut, İncirlik, Dutluca, Mülk, Fethiye, Akçaören, Kayı, Gökler, Anayurt, Tekke köyleri, bölgede bulunan çiftlikler, organize sanayi bölgesindeki Erkunt, Ay Döküm fabrikaları, Dökümcüler Sanayi Sitesi'nin tamamı, Tusaş, Atom Enerji, Akıncı ve bu bölgelerde bulunan askeri tesisler, arıtma ve katı atık tesisleri, 3. şahıs aboneler.

09.30-14.30 saatleri arasında; Yeni Kayı, Erkeksu, Kargın, Gökler köyleri, Onur Ozan Heltaş taş ocakları ve bu hattan enerji alan özel trafolu müşteriler.

Çubuk'ta, 08.00-12.00 saatleri arasında; Ofis Yem Fabrikası.

10.00-14.00 saatleri arasında; Durhasan, Kuruçay, Aşağı Kışlacık, Yukarı Kışlacık, Çatköy, Çatokçular, Nusratlar, Kızılören, Yaylak, Kızılek, Yeşilkent köyleri, Karagöl İçi, Karagöl Turkcell Verici, Dereköy, Kuzuören, Y. Evci, Karaçam köyleri, Y. Elören, Y. Aydoğan, Uluağaç köyleri ve yaylaları.

Kazan'da, 09.00-12.00 saatleri arasında; Bostans, Dursun Lale, Kibaroğlu İnşaat, Veterinerlik Fakültesi, Kule Vinç, Büyükşehir Fidanlık, MND Gıda, CP Piliç, Bitik Mahallesi ve civarı.

13.00-15.00 saatleri arasında; Yozgat, İçören, Günbaşı, Alpagut, Ahi, Sancar, Peçenek, Uçarı, Yayalar mahalleleri, Kılıçlar İnceğiz köyleri ve civarları.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*