Ankara'da inanılmaz banka soygunu!

Ankara'da inanılmaz banka soygunu!.13873
  • Giriş : 29.01.2009 / 02:43:00
  • Güncelleme : 28.01.2009 / 23:51:33

Elinde poşetle bankaya giren bir şahıs, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirip bankayı soydu!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde elinde poşetle bankaya giren bir şahıs, silahıyla üç el ateş ederek güvenlik görevlisini etkisiz hale getirip 10 bin TL alarak kaçtı.

Alınan bilgiye göre, 30 Ağustos Mahallesi Hikmet Özer Caddesi üzerindeki Fortis Bank şubesine gelen iki şahıstan biri, önce işlem yaptıracakmış gibi sıraya girdi. Bankanın kalabalık olması nedeniyle yarım saat sonra tekrar bankaya gelen şahıs, yine sırada beklemeye başladı.

Bir süre sonra üzerindeki silahı çıkararak üç el havaya ateş eden bereli şahıs, bankanın güvenlik görevlisini etkisiz hale getirip silahını aldı. Bu sırada bir poşet uzatarak görevliye banko üstünde bulunan paraları içine koymasını istedi. Bankadan 10 bin TL kadar parayı alan şahıs, bir poşet bırakıp 'İçinde bomba var.' diyerek bankadan ayrıldı. Şahıs kendisini bekleyen bir araçla olay yerinden kaçtı.

Banka görevlilerinin ikaz düğmesine basmasıyla olay yerine gelen polis, geniş güvenlik önlemleri alarak caddeyi kapattı. Bomba İmha uzmanı tarafından patlatılan içinde bomba olduğu iddia edilen poşet boş çıktı.

Şahısların yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*