Ankara'da korkunç aile faciası: 3 ölü

Ankara'da korkunç aile faciası: 3 ölü.8144
  • Giriş : 18.12.2008 / 17:22:00

Keçiören'de psikolojik tedavi gördüğü belirtilen bir anne, iki çocuğunu öldürdükten sonra silahla intihar etti. Kadının eşinden bir aydır ayrı yaşadığı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Subayevleri Sahil Sokak'ta oturan ve psikolojik tedavi gördüğü belirtilen Türkan Güngör, dün akşam saatlerinde evinde bağırarak taşkınlık yapmaya başladı. Eve gelen komşular, Türkan Güngör'ü sakinleştirerek ayrıldılar. Ancak Türkan Güngör, gece saatlerinde kızları Ece Güngör (14) ile Duru Güngör'e (2) ilaç içirerek zehirledi. Duru Güngör ilacın etkisiyle hayatını kaybetti. Türkan Güngör, ölmediğini gördüğü kızı Ece Güngör'ü tüfekle öldürdükten sonra aynı silahla başına ateş açarak intihar etti.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri ile Cumhuriyet savcısının olay yerindeki incelemelerinin ardından cesetler, ölüm nedenlerinin tespiti amacıyla Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Olay yerine gelen Türkan Güngör'ün kayınvalidesi ve kayınpederi fenalık geçirdi.

Psikolojik sorunları bulunduğu belirtilen Türkan Güngör'ün, bir inşaat firmasında şoförlük yapan eşi E.G ile bir aydır ayrı yaşadığı öğrenildi.

Olayın, E.G'nin, eşine telefonla ulaşamayıp eve gelmesi üzerine ortaya çıktığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*