Ankara'da oto hırsızlarına büyük darbe

Ankara'da oto hırsızlarına büyük darbe.14178
  • Giriş : 16.06.2008 / 12:18:00

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları istihbarat çalışmaları ve takipler sonucunda, içerisinde bir emniyet amiri ve 4 polisin de bulunduğu 21 kişilik oto hırsızlık şebekesini ele geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, 4 aylık bir çalışma sonrasında oto hırsızlığı yapan, çalıntı araçları sahte plaka, motorlu araç tescil ve motorlu araç trafik belgesi düzenleyerek satan, kullandıkları ve planlayarak kendilerine ve başkalarına ait araçları kaza yapmış gibi göstererek kasko şirketlerinden haksız kazanç elde eden 21 kişiyi yakalayarak gözaltına aldı.

İçerisinde, Ankara'da görev yapan bir emniyet amiri ve dört polisin de yeraldığı kişilerin ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda 3 adet tabanca, 9 adet laptop bilgisayar, bir adet plazma Tv, çok sayıda ruhsat plaka ve 10'u çalıntı olmak üzere 20 adet lüks otomobil ele geçirildi. Yakalanan kişiler, emniyette yapılan sorgulamaların ardından haklarında düzenlenen suç evrakları ile adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious