Ankara'da yarasa operasyonu

Ankara'da  yarasa operasyonu.12145
  • Giriş : 21.08.2008 / 11:43:00

Ankara Polisi'nin yaptığı Yarasa adlı operasyonda esrar maddesi pazarlayan 14 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ankara Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Büro Amirliği tarafından yapılan açıklamaya göre, Başkent'te esrar maddesi pazarlayan bir gruba yönelik Yarasa Operasyonu düzenlendi.

İhbarda Hatay'da esrar maddesi yetiştiren kişilerin ürünlerini Ankara'da sattığına ilişkin bilgiyi değerlendiren emniyet yetkilileri, bu ilin polisiyle Ümit Ö., Kenan Y., İbrahim B., İsmail B., Muhammet K., Hamza G. Ali A., Erdal Ü., Hanifi D., Servet D., Harun o., Erkan O., Tibet E. ve İlyas K.'yı takibe aldı. Bu kişilerin hafta sonu Hatay'dan Ankara'ya hareket etmesiyle başlayan operasyonda grubun Eskişehir-Ankara yolu üzerinde bir noktada alıcılarla buluştuğu belirlendi.

Bu anda suç üstü yakalanan grubla bağlantılı toplam 14 kişi gözaltına alındı. Zanlılarla beraber içime hazır 8.92 gram esrar maddesi, 11 bin YTL uyuşturucudan elde edilen para ve bu işte kullanılan bir araca el konuldu. Uyuşturucu pazarlayan 14 kişi Ankara Adliyesi'ne sevk edilirken emniyet yetkilileri organizasyona yönelik çalışmanın devam ettiğini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*