Ankara'da yine trafik kazası

  • Giriş : 25.06.2006 / 00:00:00

Ankara'da aşırı hız yapan sürücü kontrolünü kaybedince karşı şeride geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kaza akşam saat 19:45 sıralarında Eskişehir Yolu üzerinde meydana geldi. Eskişehir istikametine seyreden 06 KVP 65 plakalı aracın sürücüsü Emine Çölmekçi, aşırı hız nedeniyle hakimiyetini kaybederek yanında seyrettiği Ahmet Özdemir yönetimindeki 06 VEV 64 plakalı araca çarptı. İki araç çarpışmanın etkisiyle birlikte karşı yola geçti. Karşı istikamete geçen iki araçtan Özdemir yönetimindeki otomobil yol kenarındaki kaldırıma çarparak durdu.

Ancak kazaya sebebiyet verdiği iddia edilen 06 KVP 65 plakalı araç, Ankara istikametine seyreden Erkan Özvarlık yönetimindeki 06 M 3962 plakalı otomobille kafa kafaya çarpıştı. Çarpışma anında 06 KVP 65 plakalı araç sürücüsü Emine Çölmekçi ve içinde bulunan Serkan Halaç ile 06 M 3962 plakalı otomobilin sürücüsü Erkan Özvarlık ve araç içersinde bulunan Akıcık Bayar, Salih Tekinalp, Müzeyyen Özvarlık (80) yaralandı. Yaralılar olay yerine çağrılan ambulanslarla Atatürk Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazada ağır yaralanan Müzeyyen Özvarlık'ın ise daha sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi. Kaza sonrası bir süre trafiğe kapatılan Eskişehir yolu daha sonra tekrar trafiğe açıldı. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious