Ankaragücü taraftarı: Tepkimiz sürüyor

Ankaragücü taraftarı: Tepkimiz sürüyor.22849
  • Giriş : 12.10.2008 / 11:06:00

Ankaragücülü taraftarlar, Cemal Aydın ve yönetime olan tepkilerine devam edeceklerini ifade ettiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ankaragücülü taraftar grupları, Ankaragücü'nün menfati adına tüm tribünlerin her şart ve ortamda Sivasspor maçından başlayarak ortak hareket etme kararı aldıklarını açıkladı.

Sarı-lacivertli taraftar grupları, yayınladıkları ortak bildiride, kendilerinin, yönetimin değil takımlarının yanında olduklarını belirterek, Cemal Aydın ve yönetime olan tepkilerine devam edeceklerini ifade ettiler.

Tüm tribün gruplarının liderlerinin biraraya geldiği toplantı sonucunda açıklanan bildiride şu görüşlere yer verildi:

''Bütün tribün gruplarının liderleri yaklaşık 4 saat süren bir toplantıda biraraya gelmiştir. Toplantının sonunda Ankaragücümüz'ün menfaati adına tüm tribünlerin her şart ve ortamda, Sivasspor maçından başlayarak ortak hareket etme kararı alınmıştır. Camiamızın son günlerdeki sıkıntılı ortamdan çıkması için taraftara büyük bir sorumluluk düşmektedir, hepimiz bunun bilincindeyiz ve bunun için omuz omuza hareket edeceğiz.

Herkes tarafından bilinmeli ki tribünlerde gerçekleşen bu birleşme, yanlış yerlere çekilmemeli ve yanlış anlaşılmamalı. Bizler yönetimin değil takımımızın yanındayız. Kimsenin şüphesi olmasın ki yönetime ve Cemal Aydın'a olan tepkimiz devam etmektedir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*