Ankaragücü'nde 2 imza daha

Ankaragücü'nde 2 imza daha.9919
  • Giriş : 22.07.2008 / 15:42:00

Ankaragücü, geçen sezon Kasımpaşa'da forma giyen Barbaros Batur ve Tunus 1. Lig takımlarından Esperance de Tunis takımından transfer edilen Mohiin Chaabani ile sözleşme imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beştepe Cemal Aydın Spor Kompleksi'nde düzenlenen imza töreninde hazır bulunan basın sözcüsü Sami Altınel Altınyuva, yeni sezon hazırlıklarına devam ettiklerini belirterek, ''Yönetim olarak elimizi değil, vücudumuzu taşın altına koyduk'' dedi.

Barbaros ve Chaabani'nin takıma büyük katkılar sağlayacaklarına inandıklarını belirten Altınyuva, ''Oyuncularımız, teknik ekibimiz ve yönetim, Ankaragücü için elinden gelen ne varsa yapacaktır. Yeni yönetim olarak başkanımız Cemal Aydın'ın büyük tecrübelerinden yararlanarak gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımıza söz veriyorum. Taraftarımız bize inansın. Onlar için evimizden ve işimizden çalarak çalışıyoruz. Kısa ve uzun vadeli çalışmalarımız var. Herkesin desteğini bekliyoruz'' diye konuştu.

Ankaragücü'nün 100. yılına camia olarak çok önem verdiklerini ifade eden Altınyuva, şöyle devam etti:

''Ankaragücü camiasında bulunmak bütün futbolcular için gurur kaynağıdır. Hedefimiz 100. yılda Ankara'dan şampiyon bir takım çıkarmaktır. Yeni yönetimde, sektöründe başarılı olmuş birçok genç iş adamı arkadaşımız var. Çalışmaya aç ve hırslı bir yönetime sahibiz. Biz, elimizi değil, vücudumuzu taşın altına koyduk.''

Yeni transferlerden Barbaros Batur ise büyük bir camiaya ve büyük bir taraftar kitlesine sahip bir takıma imza attığını belirterek, ''Kulübümüzün hedefleri çok büyük. Bu hedeflere ulaşmak için elimden gelen katkıyı ortaya koyacağıma söz veriyorum. Hiçbir takım 11 kişiyle başarıyı yakalayamaz. Rekabet başarıdaki en büyük faktördür. Formayı kapmak ve iyi işler yapmak istiyorum. Hedeflerimizde bana düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek istiyorum'' diye konuştu.

Chaabani ise elinden gelenin en iyisini takıma vereceğini belirterek, başarılı bir sezon geçireceklerine inandığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*