Ankaragücü'nde Ege şoku!

Ankaragücü'nde Ege şoku!.9919
  • Giriş : 06.09.2008 / 20:20:00

Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, İbrahim Ege'yi, Ankaraspor maçında kırmızı kart görmemesi için oyundan aldığını belirterek, "Kendisini oğlum kadar çok seviyorum, ancak bana yaptığı hareket cezasız kalmayacak" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hakan Kutlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ankaraspor ile dün yaptıkları hazırlık maçında İbrahim Ege'yi, sinirli davranışlarından dolayı oyundan aldığını belirterek, şöyle konuştu:

"Maçın hakemi yanıma gelerek, kendisini oyundan almamı, aksi taktirde kırmızı kart göstereceğini söyledi. Ben de Gaziantepspor maçını düşünerek ve bu çok güvendiğim oyuncumun kırmızı kart görmesini engellemek için kendisini oyundan aldım. Ancak kendisi, o andaki psikolojisiyle oyundan alınışına sinirlenerek, çıkarılışını protesto etti. Kendisini oğlumdan ayrı tutmam ve bunu herkes bilir, ancak İbrahim bu hareketi Hakan Kutlu'ya yapsaydı sorun olmazdı ama bu hareket Ankaragücü Teknik Direktörü'ne yapılmıştır. Kendisinin bu hareketi cezasız kalmayacak."

İbrahim Ege'nin bu davranışı sonucunda kendisini kadro dışı bıraktığını belirten Kutlu, futbolcunun bugünkü idmanda da takımdan ayrı çalıştığını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*