Ankaragücü'nde sıcak gelişme!

Ankaragücü'nde sıcak gelişme!.9919
  • Giriş : 24.04.2008 / 22:34:00

Ankaragücü Yönetim Kurulu'nun yaklaşık 3 ay önce istifa etmesiyle başlayan başkanlık arayışında son noktaya gelindi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ankara B.B. Melih Gökçek'in, Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın ile 2 kez buluştuğu ve bu görüşmelerin sonunda başkanlık ismi dışında her konuda anlaşıldığı öğrenildi!

Ankaragücü Kulübü Başkanlığı'nı her fırsat istediğini belirten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın ile 2 kez buluştuğu ve bu görüşmelerin sonunda başkanlık ismi dışında her konuda anlaşıldığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz'ın girişimleriyle biraraya gelen Gökçek ve Aydın'ın, Ankaragücü Kulübü'nün yönetimi hakkında değerlendirmelerde bulundukları ve yönetim kurulu üyeliklerinin eşit sayıda paylaşımı konusunda hemfikir oldukları, yalnızca başkanlık isminin iki tarafa da aynı mesafede olan bir isim üzerinde formül aradıkları öğrenildi.

Bu gelişmelerin yaklaşık 1 aydır sürdüğü belirtilirken, Cemal Aydın'ın, başkanlık ismi için Gökçek dışında bir isim istemesi, ancak bu sorunun da 2-3 gün içinde çözülerek tarafların anlaşmaya varacakları bildirildi.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious