Ankaralılar'a ucuz pide müjdesi

Ankaralılar'a ucuz pide müjdesi.13021
  • Giriş : 05.09.2008 / 12:54:00

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, Ramazan pidesi üretimine başladı. 300 gram ağırlığındaki pideler 60 kuruştan satışa sunulacak...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar, üretimine başlanan pideyi basın mensuplarına tanıttı. Ali İlkbahar, pide üretiminin Ramazan ayından sonra da devam edeceğini kaydetti.

Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürlüğü'nde Ramazan pidesini tanıtan Ali İlkbahar, üretimine başladıkları pide hakkında bilgi verirken, "Dünyada ve Türkiye'de ilk olan bir teknoloji ile başkentliler için pide üretimine başladık. Yumuşak olmasına özen gösterdiğimiz bu özel pide ile başkentliler sağlıklı ve hijyen pide yeme imkanına kavuşacaklar" dedi.

Halk Ekmek Fabrikası'nın sadece kaliteli üretimi ile değil ekonomik fiyatı ile de denge unsuru olduğunu hatırlatan Ali İlkbahar, üretimine başlanan pidenin 300 gram ağırlığında ve 60 kuruştan satışa sunulduğunu söyledi.

Piyasada satılan pidelerin 1-1,5 YTL civarında olduğunu belirten Ali İlkbahar, kendi ürettikleri pide ile amaçlarının fiyatları dengede tutmak ve kaliteli bir ürünü halka sunmak olduğunu ifade etti. Ürettikleri pidenin en önemli özelliğinin Ramazan ayı sonrasında da devam edecek olması olduğunu belirten Ali İlkbahar, Başkentlilerin Ramazan ayı sonrasında da ekonomik ve kaliteli pide yemeye devam edeceğini anlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*