Ankaraspor puan istiyor

Ankaraspor puan istiyor.10265
  • Giriş : 16.04.2009 / 11:50:00

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig'de bu hafta sahalarında yapacakları Fenerbahçe maçından ne olursa olsun mutlaka puan istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Kocaman, yaptığı açıklamada, acilen ligde puana ihtiyaçları olduğunu belirterek, ''Haftalardır beklediğimiz tek şey var. O da puan alabilmek. Kayserispor maçına kadar yükselen bir takımımız vardı. Ancak Kayserispor maçının 85. dakikasıyla 90 2. dakikaları arasında arka arkaya gelen iki golle toparlanma sürecimiz geriye doğru gitti'' diye konuştu.

Takımda bir özgüven parçalanmasının yaşandığını ifade eden Kocaman, ''Vazo kırıldığı zaman toparlamak biraz daha zorlaşıyor. Ancak oyuncularımın iradesine bu konuda son derece güveniyorum'' dedi.

Önce üst sıralardan orta sıralara, şimdi de alt sıralara doğru gerilediklerine dikkati çeken Kocaman, sözlerine şöyle devam etti:

''Rakiplerimizin son dönemlerde dirençlerinin artması ve ihtiyaç sahibi olmaları, açıkçası bizim de sıkıntılarımızı biraz daha büyüttü. Fenerbahçe maçından puan bekliyorum. Beraberlik, galibiyet, ne olursa olsun ama mutlaka puan istiyoruz. Üst gruptan koptuk, orta gruptaydık. Şu anda alt gruba doğru gidiyoruz. Acilen puana ihtiyacımız var.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*