Anne adaylarına sigarasız kafe

Anne adaylarına sigarasız kafe.7579
  • Giriş : 07.01.2008 / 20:22:00

Kadınların kendisini çok özel hissederken zaman zaman yalnızlık ve çaresizlik duygularıyla boğuştuğu, coşku ile sevincin korku ve endişe ile birlikte yaşandığı dönem olan hamilelik ve anneliğin ilk dönemleri artık daha kolay geçecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Benzer duyguları yaşayan iki psikolog arkadaş Cemre Torun Narin ve Ayşe Onursal mesleklerinden gelen birikimi annelik deneyimleri ile birleştirdiler ve I- Baby kurdular.

Güven dolu bir ortamda anne ve bebeklerinin rahatı için her tür kolaylığı sunan I’Baby, bu yapısı ile ülkemizde bir ilki gerçekleştiriyor. I’Baby’de anne adayları ve anneler ihtiyaç duydukları her türlü bilgiye ulaşabiliyor, alanında uzman kişilerden yardım ve destek alabiliyor, bedensel sağlıkları için yoga, fitness gibi programlardan yararlanabiliyorlar.

Özel hazırlanmış oyun odalarında bebekleriyle oynayabiliyor ya da arkadaşları ile kahvelerini yudumlarken kaliteli zaman geçirebiliyorlar. I’Baby’nin sunduğu bu dünyada anne adayları ve anneler deneyimlerini birbirlerine aktarıp sosyalleşme imkanı da buluyorlar.

I’Baby sigara dumanından uzak, mama sandalyelerinin kapışılmadığı kafesinde, hem anneler hem de bebekleri için özel menü ve mutfak hizmetiyle misafirlerini ağırlayabiliyor. Bunların yanı sıra hamilelikten anneliğe kadar olan süreçte ve daha sonrasında danışmak istediğiniz her türlü konu için seminerler ve anne / anne adayları ile birebir ilgilenecek psikologlar da I- Baby’nin varoluş nedenlerinden biri sayılıyor.

Anne-baba ve bebek için her türlü ayrıntıyı düşünen I’Baby, araştırmaya meraklılar için kafesinde geniş bir kitaplık da hazırladı. Anneler ilgilendikleri kitaplara kafede göz atabiliyor ya da istediklerini satın alabiliyorlar. I’Baby ayrıca bebeklerle ilgili özel günler için armağan paketleri, özel olarak tasarlanmış kartlar, davetiyeler hazırlayarak annelere bu konuda da destek veriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious