Anne katilinin tüyler ürperten sözleri

Anne katilinin tüyler ürperten sözleri.10183
  • Giriş : 25.06.2009 / 16:00:00

İzmir'in Çiğli ilçesi, yatalak annesini öldürmekten gözaltına alınan 43 yaşındaki zanlı, adliyeye gönderildi. Zanlının annesine 'sen ölsen iyi olur' diyerek önce boğduğu, ardından bıçkaladığı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Polise, bir süredir işsiz olduğunu ve 4 ay önce de karısının boşanma davası açması nedeniyle ayrı yaşadıklarını söyleyen L.K, olay günü boşanma davasının duruşmasından çıkarak alkol almaya başladığını ifade etti. Zanlı, polise intihar etmeyi düşündüğünü, ancak yatalak annesini bırakacak kimsesi olmadığını ve bu nedenle eve giderek sohbet ettiği annesi Zarife K'yı ''sen ölsen iyi olacak'' diyerek öldürdüğünü anlattı.

Zanlının önce eliyle, ardından telefonun şarj kablosuyla annesinin boğmaya çalıştığı, daha sonra da bıçakladığı öğrenildi.

Olayın ardından bıçağı yıkayarak karakola giden ve polislerden ambulans çağırmalarını isteyen L.K'nın, bunalım nedeniyle cinayeti işlediğini, ancak pişmanlık duyduğunu, daha sonra da intihar edemediğini söylediği kaydedildi.

L.K, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğindeki işlemlerinin ardından İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

İzmir Adli Tıp Kurumunda Zarife K'ya yapılan otopside, ölüme yol açacak boğulma ve bıçak yaraları bulunduğu belirlendi.

L.K, dün akşam saatlerinde, Güzeltepe 8411/1 Sokak'ta birlikte kaldığı yatalak durumdaki annesi 87 yaşındaki Zarife K'yı öldürmüş, ardından polis merkezine giderek teslim olmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*