Anne olmak çok güzel

  • Giriş : 23.07.2006 / 00:00:00

Belek Beldesi'ndeki Kaya Otelleri, Hülya Avşar'ın ardından şarkıcı Gülben Ergen'i ağırladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ergen, “1 yıldır bana bu soruları soruyorsunuz. Zamanı geldiğinde açıklayacağım. Ben bu duyguyu içimde yaşamak istiyorum" dedi.

Gülben Ergen, Çocuk konusunun şu an ne zamanı ne de yeri

Gülben Ergen, konserini izlemeye gelen sevenlerinin önünde “ Tabi ki anne olmak çok güzel bir olay. Hamile olmadığımı söylemiyorum ama şu anda kimse ile bu duyguyu paylaşmak istemiyorum. Hayatımın en mutlu günlerini ve yazını Kaya Hotels&Resorts’de verdiğim konserlerle, ailemle ve yakın dostlarımla geçiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum” diyerek açıklama yaptı…

Benim kimse ile kavgam yok

Şarkılarının hep bir ağızdan söylendiği bu özel gecede, Gülben Ergen “ Benim kimse ile kavgam, dövüşüm yok. Çoğu zaman beni yanlış anlıyorlar ” dedi. Şarkı aralarında ise kendisini izlemeye gelen kayınvalidesi Süheyla Erdoğan’ın yanına giderek elini öpmeyi ihmal etmedi.

Sevilen sanatçı Gülben Ergen, Günay Tuncer’e takılmadan geçmedi

Sanatçı, Günay Restaurant’ın sahibi Günay Tuncer’in kızını sahneye davet edip, muhteşem dans şovuyla seyircilerin hoş vakit geçirmesini sağladı. Gülben Ergen, “Gördüğüm kadarıyla Sibel Can, Tanyeli karışımı bir şey hazırlıyorsunuz. Yakında solist sıkıntınız kalmayacak” diyerek Günay Bey’ ede takılmadan geçmedi…

Tatilde Yoga yapıyor

Gülben Ergen, “15 gündür Antalya’da dinleniyorum. Uzun zamandır tatil yapmamıştım. Tatilimde bol bol kitap okuyorum, bilgisayar kullanıyorum, maillerime bakıyorum, albüm ve klip çalışması yapıyorum. Mustafa ile birlikte artırmalı 51 oynuyoruz. Ben yoga yapıyorum, Mustafa ise koşuyor. Arasıra da Yılmaz Erdoğan ile görüşüyoruz. Antalya’da kayınvalidem ve kayınpederim ile birlikte doyasıya tatil yapıp eğleniyoruz” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious