Anne olmak istiyorum

  • Giriş : 28.11.2006 / 00:00:00

Yaşadığı ilişkilerle ve ayrılıklarıyla gündemden düşmeyen Pınar Altuğ, geçmişe sünger çektiğini, gerçek aşkı bulduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Pınar Altuğ, önceki gün katıldığı bir tanıtımda özel hayatıyla ilgili olarak MELODİ’ye çarpıcı açıklamalar yaptı. Altuğ, uğruna eşi Umut Elçioğlu'ndan boşandığı Tony isimli genci de genç oyuncu Yağmur Atacan için bırakmıştı. Geçmişte yaşadıklarından asla pişmanlık duymadığını her fırsatta yineleyen Pınar Altuğ, aşk duygusunu Yağmur Atacan ile gerçek anlamda tattığını ve Atacan ile evlenip bir an evvel anne olmayı çok istediğini vurguladı. Güzel oyuncu, genç sevgilisi Yağmur Atacan ile olan ilişkisi, evlilik ve annelik hakkında şunları söyledi; "Yağmur çok özel bir adam. Bugün hayatımda olduğu için gerçekten çok şanslıyım. Bazen dışarıya karşı kulaklarımı çok iyi kapamayı beceremiyorum, herkesi duyuyorum ve etkileniyorum ama O bana başkalarının düşüncelerinin çok da önemli olmadığını göstermeyi başardı. Yağmur ile seve seve evlenirim. Bir kere evlendim ve yürümedi diye bir daha evlenmeyecek değilim. Elmayla armutu karıştırmamak lazım. O başka bir durum, bu başka bir durum. Biriyle yürümez, ötekiyle yürür. Anne olmayı da çok istiyorum. İnşallah, Allah verirse bir bebeğim olsun diliyorum."

ARTIK DAHA GÜÇLÜYÜM

Geçmişte yaşadıklarının çok abartıldığını ve üstüne çok gelindiğinin altını çizen Pınar Altuğ bu tür eleştirilerin kendisini biraz hırpalasa da savaşçı kişiliğini ortaya çıkardığını belirtti. Altuğ sözlerini şöyle noktaladı: "Beni öldürmeyen yara güçlendirir. Düşmanlarım aslında bana iyilik yaptı. Şimdi çok daha güçlüyüm. En azından artık hayatta yalnız değilim. Çok değer verdiğim ve çok sevdiğim bir insan var hayatımda. Onunla mutluluğu yakaladım.”

YAĞMUR, AŞKINI ÇOK İYİ GÖSTERİYOR

"Yağmur yoğunlaştığı zamanlarda bana çok güzel yazılar yazıyor. O tertemiz duygularını anlatan yazılar... Aynı evin içinde olmamıza rağmen tüm yazdıklarını bana e-mail olarak atıyor. Ben de onları büyük bir zevkle saklıyorum. Yağmur, duygularını konuşarak da çok güzel anlatabilen biri aslında. Bana her zaman o kadar güzel şeyler söylüyor ki... Her kadının duymaya can attığı sözler...”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious