Anne öz kızına sokak ortasında kurşun yağdırdı

Anne öz kızına sokak ortasında kurşun yağdırdı.3928
  • Giriş : 24.04.2008 / 01:42:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:52:49

İstanbul'a gitmesini istemediği kızına tabancayla ateş etme anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerde, anne Elmas Aydoğanïın Şehirlerarası Otobüs Terminali giriş kapısında otogara gelecek kızını beklediği görülüyor. Aydoğan yanında bulunan 50-55 yaşlarında mavi gömlekli, şişman bir adamla birlikte beklerken, Nuran Yalçınïın otogara girdiği görüntülerde yer alıyor. Elmas Aydoğan, bir süre kızıyla konuşmaya çalışıyor. Ancak annenin tüm ısrarına rağmen genç kadın bir türlü ikna olmuyor ve İstanbul'a gitmek için ısrar ediyor.

Kameraların görüntüden çıktığı bir anda Elmas Aydoğan silahıyla kızına 5 kez ateş ediyor. Nuran Yalçın kanlar içinde yere yığılırken, öfkesini alamayan Aydoğan yerde yatan kızına bir kez daha silahıyla ateş ediyor.

Bu sırada silah sesleri üzerine olay yerine gelen Terminal Güvenlik Amiri emekli başkomiser Adil Aygül tarafından belinden yakalanan Aydoğan, güvenlik görevlileri tarafından otogar içerisindeki polis noktasına götürülüyor. Acı içinde kıvranan Nuran Yalçınïın yardımına ise terminalde bulunanar ve görevliler yetişiyor.
Şehirlerarası Otobüs Terminaline yolcu indirmek için gelen siyah renkli bir otomobile bindirilen Nuran Yalçınïın tedavisi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Acil Servisinde sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious