Anne ve babasını döverek öldürdü

Anne ve babasını döverek öldürdü.10817
  • Giriş : 14.09.2007 / 22:38:00

Serik'in Kökez Mahallesi'ndeki evlerinde oturan Hasan-Döndü Temiz çifti, önceki gün saat 15.00 sıralarında, kendilerinden para isteyen akli dengesi bozuk oğulları Ramazan Temiz'e olumsuz yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bunun üzerine ilçe merkezinde gezintiye çıkan Ramazan Temiz, yaklaşık iki saat sonra tekrar babaevine döndü. Bahçede bulunan iki metre uzunluğundaki odun sopasını alan oğul Temiz, balkonda yatan babası Hasan Temiz'in başına defalarca vurarak öldürdü. Ardından içeriye geçen Ramazan Temiz, salonda uyuyan annesi Döndü Temiz'i de aynı şekilde başına defalarca vurarak öldürdü. Akli dengesinin yerinde olmadığı belirtilen Ramazan Temiz, dün bir yakınına, “Anne ve babamı kafalarına sopa vurarak öldürdüm. Çünkü bana para vermediler” dedi. Bunun üzerine olayı öğrenen Temiz'in yakınları, Serik Emniyet Müdürlüğü'nü arayarak cinayeti ihbar etti.

Polisin, olay yerinde yaptığı incelemede, anneyi evin içerisinde, babayı ise evin balkonunda cansız durumda buldu. Anne ve babasını hunharca öldüren Ramazan Temiz ise kısa sürede yakalarak gözaltına alındı.

Komşuları, Ramazan'ın anne ve babasıyla aynı evde yaşadığını, fakat Ramazan'ın akli dengesinin yerinde olmadığı için sık sık hastaneye götürüldüğünü söyledi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious