Anne ve oğulun intihar gibi ölümü

Anne ve oğulun intihar gibi ölümü.13379
  • Giriş : 22.12.2008 / 12:43:00

Kağıthane'de, gece kömür sobasının kovasını çıkartarak, daha iyi ısınabilmek amacıyla, yattıkları odanın ortasına koyan anne ile 7 yaşındaki oğlu zehirlenerek öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Gürsel Mahallesi Gökkuşağı Sokak'ta bulunan 3 katlı binanın 2. katındaki evinde oğlu Doğukan Günal ile birlikte oturan Seyhan Günal, gece kömür sobasının kovasını çıkartarak, daha iyi ısınabilmek amacıyla, yattıkları odanın ortasına koydu.

Kağıthane'deki bir çamaşırhanede aşçılık yaptığı belirtilen Seyhan Günal (27) ile ilköğretim okulu 1. sınıf öğrencisi olan oğlu Doğukan Günal, sabaha karşı karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatlarını kaybetti.

Sabah kızının evine gelen Seyhan Günal'ın annesi Fadime Aral, kapıyı çalmasına rağmen açan olmayınca bir akrabasına haber verdi. Akrabası ile birlikte eve giren Aral, kızı ve torununun cesetleri ile karşılaştı.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk incelemede, anne ile oğlunun karbonmonoksit zehirlenmesi nedeniyle öldüğü belirlendi.

Cumhuriyet Savcısı ile polis ekipleri de evde inceleme yaptı.

Seyhan Günal'ın eşi Salih Günal'dan ayrı yaşadığı, aralarında boşanma davası olduğu, Salih Günal'ın Adana'da bir inşaatta çalıştığı ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*