Anne ve oğulun katili enişte tutuklandı

Anne ve oğulun katili enişte tutuklandı.12432
  • Giriş : 23.04.2009 / 16:35:00

Adana'da anne ve oğlunun boğazlarının kesilerek öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan kadının görümcesinin eşi tutuklandı. Zanlı suçunu itiraf ederken, cinayeti neden işlediğini şöyle açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince Emek Mahallesi 18. Sokak'taki bir apartmanın 9. katında oturan Filiz Tintaş (34) ve oğlu Görkem'in (10) öldürülmesiyle ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan Ahmet Atalya Gerçek'in sorgusu tamamlandı.

Eşinin ağabeyinin karısı Filiz Tintaş'ı eşi Mehmet Tintaş'la birlikte kendisini eşinden ayırmak istediği gerekçesiyle, küçük çocuğu ise görgü tanığı bırakmamak için öldürdüğünü itiraf ettiği belirtilen enişte Ahmet Atalya Gerçek, adliyeye sevk edildi.

Gerçek, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Adana'da, 17 Nisanda, merkez Seyhan ilçesinin Emek Mahallesi 18. Sokak'taki Bizim Apartmanı'nın 9'uncu katında oturan Filiz Tintaş ile oğlu Görkem (10), sabah saatlerinde, baba Mehmet Tintaş evde olmadığı sırada boğazları kesilerek öldürülmüş, genç kadının görümcesinin kocası Ahmet Atalya Gerçek katil zanlısı olarak gözaltına alınmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*