Anne Yazıcıoğlu acı haberi aldı

Anne Yazıcıoğlu acı haberi aldı.9991
  • Giriş : 28.03.2009 / 19:45:00
  • Güncelleme : 28.03.2009 / 19:15:04

Muhsin Yazıcıoğlu'nun 87 yaşındaki annesi Fidan Yazıcıoğlu'na ölüm haberi ulaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişinin vefat ettiğinin açıklanması Sivas'ta büyük üzüntüye yol açtı.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun 87 yaşındaki annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun kaldığı, diğer oğlu Yusuf Yazıcıoğlu'nun Mimar Sinan Mahallesi'ndeki evinde, cenazelere ulaşıldığı haberleri üzerine büyük üzüntü yaşandı.

Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu, kız kardeşleri Naziye Soysal ve Mavuş Ocak ile diğer yakınlarının bulunduğu evin önünde sağlık ekipleri hazır bekletiliyor. Evin içerisinde ve önünde çok sayıda vatandaş haberlerin ardından göz yaşlarına boğuldu.

Burada televizyondan haberi öğrendikten sonra fenalık geçiren Yazıcıoğlu'nun bir yakını ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Anne Fidan Yazıcıoğlu'nun da vefat haberini aldığı, sakinleştirici ilaç verilen annenin metanetini koruduğu, dua ettiği öğrenildi.

Sağlık Müdürü Vakkas Özmercan'ın da bulunduğu ev, acı haberin ardından baş sağlığında bulunmak için gelenlerin akınına uğradı. Gözü yaşlı aile üyelerini yakınları, komşuları teselli etmeye çalışıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*