Anneler günü öncesi okurlarımıza özel tüyolar!

Anneler günü öncesi okurlarımıza özel tüyolar!.25431
  • Giriş : 08.05.2008 / 19:20:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 17:22:23

Hayat dijitalleşiyor. İnternet kullanıcısı sayısı her geçen gün arttıkça sanal âlemin işlevselliği de hız kazanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

HABER AKTÜEL - Bankacılık işlemlerini şubelere gitmeden internetten çözen insanlar, ders notlarından Hava Durumu, yol durumu bilgilerini öğrenmeye kadar birçok ihtiyacını artık internetten karşılıyor.

Anneler Günü’nde annelerine hediye alma işini alışveriş sitelerinden çözen evlatlar da dijitalleşmenin en güzel örneği. Bunu bilen internet alışveriş siteleri ise kampanya üstüne kampanya yaparak webden alışverişi daha keyifli ve ekonomik hale getiriyor.

www.simdial.com alışveriş sitesi de Anneler Günü için özel kampanyalar düzenleyen sitelerden. Site sahibi Eser Şahin kampanyaların sadece Anneler Günü ile sınırlı olmadığının altını çiziyor. Annelere özel kampanyalarda annelere yok yok. www.simdial.com’da anneler için her şey düşünülmüş. Cep telefonlarından, çamaşır makinelerine, fotoğraf makinelerinden ütülere, buzdolaplarından türlü robotlara kadar birçok ürün annelerin şansına kalmış. “Şansına” diyoruz; çünkü çocukların sürprizi annelerin kısmeti olacak. 

www.simdial.com sitesinin sahibi Şahin, Anneler Günü’ne özel hazırlanan kampanyalarda fiyatların normal seyrinden çok daha aşağıda olduğunu belirtiyor. Mesela 329 YTL’ye satılan Nokia 6111 marka cep telefonu 168 YTL artı KDV ile satılıyor. Şahin, Anneler Günü öncesi kampanyalardaki ürünlerin satış rakamlarından gayet memnun.

Alışveriş sitelerini iyi bir çözüm ortağı olarak keşfeden müşterilerin Anneler Günü’nde www.simdial.com’dan alışveriş yapmayı gözüne kestirecekleri kaçınılmaz görünüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious