Annelere en özel hediyeler www.kuyumcu.com.tr'de

Annelere en özel hediyeler www.kuyumcu.com.tr'de.11320
  • Giriş : 01.05.2008 / 14:48:00

Dünyanın en eşsiz varlıkları annelerimizi, doğanın eşsiz mucizesi inciyle mutlu kılmak isteyenlere, keyifli alışverişin adresi kuyumcu.com’ dan bir birinden şık alternatifler...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Geçmişin derinliklerinden geleceğe yolculuk yapan doğanın mucizesi incili kolyeler yüzükler ve küpelerle annelerini mutlu etmek isteyenlere kuyumcu.com.tr sitesinde “Anneler Günü”ne özel seçenekler. Bu özel günde anneleri unutmayan www.kuyumcu.com.tr uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Zarafetin, güzelliğin ve asaletin simgesi olan inci, annelerimizin büyüleyici şıklığını tamamlayacak ve sevginizi sonsuza dek yaşatacak. Etrafa pırıltı ve sonsuz bir enerji yansıtan incilerle dünyanın en eşsiz varlıkları annelerimizi, ayrıcalıklı kılmak isteyenler için şık alternatifler kuyumcu com.tr’ de.

Binlerce ürün çeşidi ve uygun fiyatlarıyla avantajlı alışveriş imkânı sunan sitede inci ve altın takımlar, pırlanta kolyeler, birbirinden şık yüzükler ayrıca isimli ve resimli kolyeler tüketiciyle buluşuyor.

Annelere özel

İnternet üzerinden güvenli alışveriş hizmeti veren www.kuyumcu.com.tr’de Anneler Günü için hazırlanan şık tasarımlar altın inci takımları 229 YTL, altın inci kolye ve küpeler 99 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Üstelik eve teslim hediyeler kredi kartına da taksitlendiriliyor.

Farklı hediye alternatifler de bulacağınız kuyumcu com.tr size sadece bir tık uzak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious