Annem bile Muro diyor

Annem bile Muro diyor.12469
  • Giriş : 17.06.2008 / 14:54:00

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Muro karakterini canlandıran Mustafa Üstündağ, rolüyle iyice bütünleşmiş. Üstündağ'ın annesi bile oğluna 'Muro' diye sesleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Habertürk'te Saba Tümer'in sunduğu programa konuk olan Mustafa Üstündağ'ın sözleri Muro karakteri ile nasıl bütünleştiğini gösteriyordu.

Saba Tümer, 'Muro mu diyeyim, Mustafa mı diyeyim' şeklinde konuşunca Mustafa Üstündağ, annesinin bile kendisine 'Muro' diye seslendiğini anlattı. İlk kez canlı yayına katıldığını söyleyen Üstündağ, "Yakın çevrem Mustafa diyor, Muro diyenler var. Annem, Muro diyor. 'Ah Murom' gelmiş falan diyor. Herkes artık Muro demeye başladı" şeklinde konuştu.

SEYREDERKEN EĞLENİYORUM

Canlı yayın sırasında dizideki bölümleri gösterilirken kendisine bir hayli gülen Mustafa Üstündağ, çekimlerin çok renkli geçtiğinden bahsetti. Üstündağ, "Orada da eğleniyorum, seyrederken de eğleniyorum" dedi.

Diziye ilk girdiğinde bu şekilde oynamadığını belirten Mustafa Üstündağ, oyunculuk konusunda serbest bırakılmasının Muro karakterinin oluşmasında önemli bir faktör olduğunu belirtti. Üstündağ, kendisi eğlendiği zaman başkalarının da eğleneceğini düşünerek karakterini büyük bir keyifle oynadığını anlattı.

SOKAKTA TEPKİ GÖRMÜYORUM

Mustafa Üstündağ, rolü nedeniyle sokaktaki insanlardan olumsuz bir tepki
görmediğini, insanların bir oyuncu olarak orada yer aldığının farkında olduklarını sözlerine ekledi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious