Annenin sorumsuzluğu çocuğunun hayatına mal oldu

Annenin sorumsuzluğu çocuğunun hayatına mal oldu.14596
  • Giriş : 16.06.2008 / 19:52:00
  • Güncelleme : 16.06.2008 / 19:38:52

Konya'da 3 gün önce merdivenden düşen bir çocuk hayatını kaybetti. Annesi, bir şeyi yok diye çocuğu hastaneye götürmediğini, fakat sabaha karşı cansız bedeniyle karşılaştıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, olay, Konya Merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesi'nde bir evde gerçekleşti. İddiaya göre, 3 gün önce merdivenden düşen Ahmet K.'nın yüzünde ve kolunda morluklar oluştu, ailesi, bir şeyi yok diye hastaneye götürmedi. Sabah çocuğu kucağına alan anne Cemile Y. (25), çocuğunun öldüğünü fark etti.

Bunun üzerine, yakınları polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri inceleme başlattı. Kafasında ve yüzünde morluklar bulunan çocuğun cesedi, otopsi için Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cemile Y. (25), polise, çocuğun nüfusta kardeşi Bayram K. ile yengesi Cemile K. üzerine kayıtlı olduğunu, ancak kendisinin baktığını söyledi.

Konya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Cemile Y. (25) ve birlikte yaşadığı İsmail K'yi (31) Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürdü. Cemile Y.'nin Raziye ve Hüseyin isimli çocuklarının ise Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious