Annesi eline silah verdi, arkadaşını vurdu

  • Giriş : 09.02.2007 / 00:00:00

ABD'nin New Orleans kentinde, annesi tarafından, kaybettiği kavganın intikamını alması için teşvik edilerek tabanca verilen 17 yaşındaki genç cinayet işledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polis yetkilileri, Clarence Johnson adlı 17 yaşındaki gencin, yine kendisi gibi 17 yaşındaki bir gençle kavga ettikten sonra evine dönerek durumu annesi Vanessa Johnson'a anlattığını ve durumu öğrenen anne Johnson'ın, kavgayı kaybettiği anlaşılan oğlunun eline bir tabanca vererek intikamını alması için teşvik ettiğinin öğrenildiğini belirttiler. Tabancayı alan Clarence'ın kavga ettiği genci kısa bir süre içinde bularak 5-6 el ateş ederek yaraladığını kaydeden polis yetkilileri, yaralanan gencin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini ifade ettiler.

Olayın öğrenilmesinin ardından ikinci dereceden cinayet suçlamasıyla mahkemeye sevk edilen anne Johson için 150 bin dolar kefalet tayin edildiğini belirten polis yetkilileri, ikinci dereceden cinayet işlemekle suçlanan oğul Johnson'ın ise halen polis tarafından arandığını kaydettiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious