Annesi ve kardeşini öldürüp intihar etti

Annesi ve kardeşini öldürüp intihar etti.13396
  • Giriş : 01.07.2008 / 20:59:00
  • Güncelleme : 01.07.2008 / 20:12:39

Küçükçekmece'de çıkan tartışmada cinnet getiren kişi, annesi ve öğretmen kardeşini tabancayla öldürdükten sonra intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Küçükçekmece'de çıkan tartışmada cinnet getiren kişi ile tabancayla vurarak öldürdüğü annesi ve kardeşinin kimlikleri elirlendi.

Sefaköy Fevzi Çakmak Mahallesi Fabrikalar Sokak'taki bir evde meydana gelen olaya ilişkin Cumhuriyet savcısı ve polislerce inceleme yapıldı.

Tabanca ile annesi ve kardeşini vurduktan sonra ağzına ateş açarak yaşamına son veren kişinin, bir fabrikada teknisyenlik yapan Dinçer Martin (34) olduğu belirlendi. Dinçer Martin'in tabanca ile öldürdüğü annesinin adının Fatma Martin olduğu ve bir ilköğretim okulunda öğretmenlik yaparken emekliye ayrıldığı belirtildi. Ölen diğer kişinin ise aynı okulda öğretmenlik yapan Dinçer Martin'in kardeşi Taner Martin (31) olduğu anlaşıldı.

Cesetler, incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Dinçer Martin'in babası Ali Martin, evdeki araştırmalar sırasında fenalık geçirdi.

Olaya ilişkin basın mensuplarına bilgi veren mahalle sakinleri, Fatma Martin'in bir süre önce yakalandığı hastalık nedeniyle ameliyat olduğunu ve doktorlarca kendisine 6 ay ömrünün kaldığının iletildiğini ifade ederek, Dinçer Martin'in bu nedenle bunalıma girmiş olabileceğini söylediler.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious