Annesine sarkıntılık eden adamı öldürdü

Annesine sarkıntılık eden adamı öldürdü.7886
  • Giriş : 05.01.2009 / 17:08:00

Annesine taciz ettiği gerekçesiyle bıçakladığı Balışeyh İlçesi'ne bağlı Işıklar Köyü nüfusuna kayıtlı olan 42 yaşındaki Tekin Bozkurt'la karşılaştı ve...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kırıkkale'de 16 yaşındaki O.C., 34 yaşındaki annesi Y.C.'yi ev telefonundan sürekli olarak taciz edip, sokakta karşılaştığında ise sözlü sarkıntılıkta bulunduğu iddiasıyla evli ve 3 çocuk babası 42 yaşındaki Tekin B.'yi (Tekin Bozkurt) bıçaklayarak öldürdü. Kırıkkale Gürler mahallesinde meydana gelen olayda, Oto yıkama firmasında çalışan 16 yaşındaki O.C., daha önceden annesine taciz ettiği gerekçesiyle bıçakladığı Balışeyh İlçesi'ne bağlı Işıklar Köyü nüfusuna kayıtlı olan 42 yaşındaki Tekin Bozkurt'la karşılaştı.

Annesi Y.C.'yi yine rahatsız ettiği iddasıyla Tekin B. ile tartışmaya başlayan O.C., iddiaya göre Tekin B.'ye hakaret etmeye başladı. Tartışma kavgaya dönüşünce O.C., belinden çıkardığı bıçakla Tekin B.'yi göğüs ve karnından 4 kez bıçakladı. Tekin B., olay yerinde hayatını kaybederken, cinayet yerinden kaçan O.C., bugün suç aletiyle birlikte Kırıkkale Cumhuriyet Savcılığı'na teslim oldu.

Cinayeti soğukkanlılıkla anlatan O.C., "Aynı köyden olduğumuz Tekin B., sürekli olarak annemi rahatsız ediyordu. Daha önce kendisini uyardığımda kavga etmiştik. Bu kavga sırasında yüzüne bıçak darbesi almıştı. Kendisi de 'Senden intikamımı kendim alırım' diyerek davacı olmadı. Olay günü eve giderken karşılaştığımızda bana bıçak çekti. Ben de ona karşılık verdim. Bıçaklayıp kaçtım. Sonradan öldüğünü öğrendim. Oldu bir kere, pişmanım. Cezam neyse çekmeye razıyım" dedi. O.C., polise verdiği ifadenin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Keskin Kapalı Cezaevi'ne gönderildi. Tekin B.'nin Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderilen cenazesi ise bugün memleketi Balışeyh'in Işıklar köyünde toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*