Annesini boğup eğlence yaptı!

  • Giriş : 24.08.2006 / 00:00:00

Ereğli'de 16 yaşındaki kız 8 arkadaşıyla birlikte annesini öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre olay Konya'nın Ereğli ilçesine bağlı Eti Mahallesi Köselek Köprü Caddesi'nde meydana geldi. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gelen ihbar üzerine ekipler kızı Saba S.(16) ile birlikte yaşayan Emine Özdamar'ın (46) arama izniyle evine girdi. Evde Saba S. ve arkadaşları Havva B. (17), Şule B.(16), Mehmet Can K. (16), Yunus G. (24), Oğuz A. (21), Mustafa S. (23), Erkan S. ile karşılaşan polis, anne Emine Özdamar'ı sordu.

Saba S. polis ekiplerine annesinin evde olmadığını söyledi. Ekiplerin evde yaptığı aramada anne Özdamar'ı bulamadı. Ereğli Emniyet Müdürü talimatıyla evde ikinci kez arama yapan polis, Emine Özdamar'ın ayakları iple bağlanmış cesedini buldu. Özdamar'ın çarşafla boğularak öldürüldüğü ve üzeri eşya örtülerek gizlendiği tespit edildi.

Annesini çarşafla boğarak öldürdüğü iddiasıyla polis, Saba S. erkek arkadaşı Serkan E.(25) ile birlikte toplam 8 kişiyi gözaltına aldı.

Saba S, polise verdiği ifadesinde annesi ile sık sık tartıştığını söyledi. Son olarak önceki akşam akşam 18.00 sıralarında aralarında çıkan bir kavga sonucunda annesini çarşafla boğarak öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi. Genç kızın, annesinin cesedini gizledikten arkadaşlarını eve çağırdığı ve eğlendiği belirtildi.

Olay ile ilgili olarak polis çok yönlü soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious