Annesini döven ağabeyini öldürdü

Annesini döven ağabeyini öldürdü .7028
  • Giriş : 19.10.2007 / 17:02:00

Bursa'nın İnegöl ilçesi Yenice beldesinde, annesini ve kardeşlerini dövdüğü gerekçesiyle ağabeyini öldürdüğü iddia edilen genç tutuklandı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Babasının ölümünden sonra annesi Gülümser Ç. ile kardeşlerini dövdüğü iddia edilen Tünay Ç. (25), internet kafeye gittiği için eve geç dönen 14 yaşındaki kardeşini darp etti, kendisine engel olmaya çalışan annesini de başına sopayla vurarak yaraladı.

Bu sırada çalıştığı inşaattan eve gelen ve annesini yaralı bulan M.Ç (17), ağabeyiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine M.Ç, babasına ait ruhsatsız tabancayla ağabeyine ateş etti. Tünay Ç, olay yerinde hayatını kaybetti.

Jandarmaya teslim olan M.Ç'nin, ifadesinde, ağabeyinin çalışmadığını, babasının ölümünden sonra annesini ve kardeşlerini dövdüğünü ifade ederek, “Ağabeyim, babamın emekli maaşını harcıyordu. Ben ise iş bulursam çalışıp, aileme katkı sağlıyordum. İnternet kafeye gittiği için geç gelen kardeşimi feci şekilde dövdü. Annemi de başından yaraladı. Annemi ve kardeşlerimi ağlarken görünce çılgına döndüm ve elimi kana buladım, pişmanım” dediği öğrenildi.
M.Ç, sorgulamasının tamamlanmasının ardından sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious