Annesini önce öldürdü sonra da yaktı

Annesini önce öldürdü sonra da yaktı.19717
  • Giriş : 24.05.2008 / 12:59:00

Zonguldak’ta 16 yaşındaki Y.B, sevgilisiyle birlikte annesini öldürüp maden ocağında cesetini yaktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zonguldak’ta 16 yaşındaki Y.B., taksici sevgilisi 34 yaşındaki Osman Demir'le birlikte annesi 37 yaşındaki Gülüm Güneş'i bıçaklayarak öldürdü, cesedi ormanlık alana götürüp kullanılmayan maden ocağında üzerine tiner dökerek yaktı. Korkunç cinayet, iki sevgilinin cesedi yakarken elbiselerinin tutuşması nedeniyle hafif yaralanıp hastaneye gitmeleriyle ortaya çıktı. Anne katili Y.B. hastaneden kaçtı, gözaltına alınan suç ortağı sevgilisi Osman Demir'in tedavisi sürüyor.

Tüyler ürperten olay, bu sabah Soğuksu Mahallesi’nde meydana geldi. Boşandığı eşi bir süre önce vefat eden Gülüm Güneş, iddiaya göre kızı Y.B.'nin taksici Osman Demir'le ilişkisine karşı çıktı. Bunun üzerine Y.B. ile sevgilisi Demir ile birlikte plan yapıp annesini öldürmeye karar verdi.
Sabah erken saatlerde Gülüm Güneş'in evine gelen taksici Osman Demir, Y.B. ile birlikte planlarını uygulamaya koydu. Y.B. ve sevgilisi, Gülüm Güneş'i bıçakla öldürdükten sonra kanlar içindeki cesedi Osman Demir'in 67 T 0168 plakalı taksisinin arka koltuğuna koyup yakmak için götürdü.

MADEN OCAĞINDA YAKTILAR

Taksici Osman Demir ve sevgilisi Y.B., öldürdükleri Gülüm Güneş'in cesedini Kılıç Mahallesi’ndeki ormanlık alanda bulunan ve kullanılmayan kaçak maden ocağına koyarak, üzerine tiner döküp ateşe verdi.
Tinerin bir anda parlaması üzerine alevler arasında kalan Y.B. ve taksici Osman Demir'in elbiseleri tutuştu. Bribirlerine yardım ederek elbiselerine sıçrayan alevleri söndüren iki sevgili hafif yaralandı. Maden ocağında cesedi tamamen yaktıktan sonra, eve gelip elbiselerini değiştiren Y.B. ve Osman Demir, yanıklarının tedavisi için Atatürk Devlet Hastanesi’ne gitti.

POLİS ŞÜPHELENİNCE GERÇEK ANLAŞILDI

Hastane polisi iki sevgilinin durumundan şüphelenerek ifadelerini alınca korkunç cinayet ortaya çıktı. Polis, sevgilisi Osman Demir’in ifadesini alırken, Y.B. hastaneden kaçtı. Gözaltına alınan Osman Demir hastanenin cerrahi bölümünde tedavi altına alınırken, Y.B.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Polis, Osman Demir’in ifadesinden söylediği kaçak maden ocağına gittiğinde, Gülüm Güneş'in kömürleşmiş cesediyle karşılaştı. Maden ocağının yakınında bulunan ve arka koltuğu kan gölüne dönen 67 T 0168 plakalı takside, cinayette kullanılan iki bıçak da bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious