Annesinin gözü önünde öldürüldü

  • Giriş : 17.12.2006 / 00:00:00

Sivas'ta bir süredir arasının bozuk olduğu arkadaşını, evine giderek annesinin gözü önünde silahla vurarak öldürdüğü iddia edilen genç, tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kaşdaş ailesinin 4. kattaki dairesinin zilini çalan Burak A, kapıyı açan Kaşdaş'ın annesine arkadaşının evde olup olmadığını sordu. Burak A, annesinin çağırması üzerine kapının önüne gelen Erdinç Kaşdaş'a üzerindeki tabancayla ateş etti.

Göğsüne isabet eden mermiyle ağır yaralanan Kaşdaş, hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti. Kaşdaş'ın cesedi, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morgundaki otopsiden sonra toprağa verildi.

Olayın ardından bir otomobille kaçan Burak A, Sivas Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince kısa sürede yakalandı.

Gözaltına alınan Burak A, emniyetteki işlemlerinin ardından güvenlik önlemleri altında zırhlı bir araçla adliyeye sevk edildi.

Çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanan Burak A'nın bıçakla yaralama ve benzeri suçlardan poliste daha önceden de kaydının olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious