Annetta Artani Türkiye'ye geldi

  • Giriş : 29.04.2006 / 00:00:00

Atina’da yapılacak 51. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ’’Why Angels Cry’’ adlı parçasıyla Güney Kıbrıs Rum Kesimi’ni temsil edecek sanatçı Annetta Artani, İstanbul’a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Annetta Artani, Viyana üzerinden Atatürk Havalimanı’na geldi. İstanbul’a bazı televizyon çekimleri için geldiğini belirten Artani, ’’Burada bulunmaktan dolayı ve şarkı söyleyeceğim için çok heyecanlıyım ’’dedi. Daha önce ailesiyle birlikte Kuşadası’na tatile geldiğini ifade eden Artani, yarışmada Türkiye’yi temsil edecek Sibel Tüzün’ü de Atina’da tanıdığını söyledi. Artani Sibel Tüzün için, ’’Bence çok güzel bir sanatçı. Güçlü bir sesi var. Çok başarılı olacak’’diye konuştu.

Bu arada Artani, gazetecilerin isteğini kırmayarak şarkısından bir bölüm de seslendirdi. Sempatik tavırları ile dikkat çeken sanatçı, kameralara daha güzel görünmek için çekimler öncesinde makyaj yaptırdı.Öte yandan, Annetta Artani’nin Türkiye’ye ABD pasaportuyla giriş yaptığı belirtildi. Şarkıcının menejeri ise, TRT’ye çıkmalarının bazı politik problemler nedeniyle gerçekleşmediğini söyledi.Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious