Anneye sokak ortasında kurşun!

  • Giriş : 17.08.2006 / 00:00:00

Elazığ'dan gelen annesini sokak ortasında silahla vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kolundan ve karın boşluğundan yaralanan anne, komşuları taraından hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı.
Edinilen bilgiye göre olay Beyoğlu Çıksalın Tütüncü Abbas Sokak'ta meydana geldi. Elazığ'da yaşayan anne Makbule Genç, eşyalarınıda alarak oğlu Erdal Genç'in yanına geldi. Bir düğün salonunda garson olarak çalıştığı öğrenilen Erdal Genç, 500 YTL'ye bir kamyonet tutarak annesinin eşyalarını İstanbul'a getirtti. Elazığ'da geçimini çöp toplayarak temin ettiği öğrenilen annesinin eşyalarının eski olduğunu gören Erdal Genç, annesine eski eşyaları evine alamayacağını söyleyerek onları satmayı teklif etti. Anne bu teklife şiddetle karşı çıkınca, ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Erdal Genç, ruhsatsız silahını çıkartarak annesine 2 el ateş etti.

Makbule Genç kanlar içinde olduğu yere yığılırken, oğlu hızla uzaklaşıp kayıplara karıştı. Kurşunlardan biri koluna diğeri ise karın boşluğuna isabet eden Genç, silah sesini duyan komşuları tarafından önce Özel Beyoğlu Hastanesi'ne ardından da Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.

Mahalle sakinleri Makbule Genç ve oğlunu tanımadıklarını belirterek, "Zaten oğlu da buraya 2 ay önce taşındı. Sadece bir düğün salonunda garson olarak çalıştığını biliyoruz. Annesini ise ilk kez olay günü gördük. İkili sokak ortasında eşyaların eve alınması konusunda tartıştı. Oğlu belindeki silahı çekerek annesine 2 el ateş etti ve kaçtı, biz de hemen hastaneye kaldırdık" dedi.

Anne Makbule Genç'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, polis kaçan Erdal Genç'in yakalanması için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious