Antalya 2 gündür yağmura teslim

Antalya 2 gündür yağmura teslim.11000
  • Giriş : 25.11.2008 / 01:00:00
  • Güncelleme : 25.11.2008 / 00:53:03

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde iki gündür aralıksız süren sağanak yağış nedeniyle bazı evlerin bodrum katlarını su bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, iki gündür yağan yağmur, hayatı etkilemeye devam ediyor. Yağış nedeniyle Pazarcı ve Cumhuriyet mahallelerinin bir bölümünde, Sanayiciler Kooperatifi yazlık evleri, Yelken Apart Otel, Kombi Tatil Sitesi ile Baysal Apart Otel, Sarısu köprüsü arasındaki yoldan Selinus Plajı'na kadar olan bölgedeki evlerin bodrum katlarını sular bastı.

Türkiye Elektrik Dağıtım Şirketine ait 4 elektrik trafosunun sular altında kalması nedeniyle bu bölgede elektrikler kesildi. TEDAŞ İşletme Baş Mühendisi Caner Ölmez, 400 konuta elektrik veremediklerini belirtirken, Gazipaşa Emniyet Müdürü Cem Hasan Patat, bazı cadde ve sokaklarda trafiği kestiklerini bildirdi. Patat, Selinus Plajı bölgesine vatandaşları göndermediklerini, ekiplerin sabaha kadar nöbet tutacağını kaydetti.

Gazipaşa Belediyesi itfaiye ekipleri de su baskınına uğrayan binaların bodrum katlarından su tahliye çalışmalarını sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*