Antalya'da 20 çalıntı araç ele geçti

Antalya'da 20 çalıntı araç ele geçti.8328
  • Giriş : 16.06.2009 / 18:20:00

Antalya'da otomobil hırsızlarına yönelik operasyonda ele geçirilen 20 araçtan 2'sinin sahiplerine teslim edildi, diğer 18 aracın sahipleri ise aranıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Antalya Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince, 8 Haziranda, otomobil hırsızlarına yönelik Antalya'nın merkez ve Manavgat ilçesiyle Denizli, Ankara ve Düzce'de eş zamanlı düzenlenen operasyonda 24 zanlının yakalandığı, bunlardan da 13'ünün tutuklandığı belirtildi.

Operasyonda çalıntı olduğu belirlenen 20 araca da el konulduğu kaydedilen açıklamada, ''Araçlardan 2'si sahiplerine teslim edildi. 18 aracın ise Antalya il merkezi ve Manavgat ilçesi ile Denizli ve Ankara'dan 2008'in Kasım ayı ile 2009'un ilk altı ayında çalınmış olabileceği değerlendiriliyor'' denildi.

Antalya polisinin 8 Haziranda dört ilde eş zamanlı yaptığı operasyonda, çalınan otomobillerin ruhsat bilgilerini, hurdaya ayrılan otomobillerinkiyle değiştirerek sattıkları ve sahte hologram bastırarak araçları muayene edilmiş gibi gösterdikleri iddia edilen 24 kişi yakalanmış ve 20 araç ele geçirilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*