Antalya'da fuhuş baskını!

Antalya'da fuhuş baskını!.16693
  • Giriş : 16.07.2008 / 15:00:00

Antalya'da gerçekleştirilen ''Bahar'' adlı operasyonda, fuhuş yaptıkları iddia edilen 39 yabancı uyruklu kadın ile bu kadınlara fuhuş yaptırdıkları iddia edilen ikisi kadın 15 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin 3,5 aydır sürdürdüğü takip sonucunda, kent merkezindeki 25 noktaya eş zamanlı operasyon düzenlendi. ''Bahar'' adı verilen ve 200 polis memurunun katıldığı operasyonda Moldova, Ukrayna, Rusya, Gürcistan ve Türk Cumhuriyetlerinden 39 yabancı uyruklu kadın ile bu kadınlara fuhuş yaptırdıkları iddia edilen ikisi kadın, 15 kişi gözaltına alındı.

Sanıkların ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda bir ruhsatsız tabanca, CD'ler ve havale dekontları ele geçirildi.

Gruplar halinde Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğine getirilen yabancı uyruklu kadınlar, kimlik kontrollerinin ardından sağlık kontrolüne gönderildiler. İşlemleri tamamlanan kadınların sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şubesine teslim edilecekleri bildirildi.

''Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak'', ''Fuhuş yapmak amacıyla ülkeye insan sokmak suretiyle insan ticareti yapmak'', ''Fuhşa teşvik, aracılık ve yer temini etmek'' suçlamalarıyla gözaltına alınan sanıkların, fuhuş yaptırdıkları kadınlar için 220 YTL aldıkları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*